מה חשוב לדעת לפני שלוקחים משכנתא

לוקחים משכנתא

לקיחת משכנתא היא התחייבות כלכלית עצומה הדורשת שיקול דעת ותכנון מדוקדק עבור כל אדם שמתכנן בקרוב לקנות בית. חשוב להבין היטב את התהליך ולמה לצפות לפני הגשת בקשה למשכנתא. ובמאמר הנוכחי, אנחנו הולכים לסקור את כל מה שצריך לדעת לפני לקיחת משכנתא ואיך יועץ משכנתא מקצועי יעזור לכם בזאת.

3 הדברים שחשוב לעשות לפני שלוקחים משכנתא

את הדברים הבאים חשוב לעשות לפני שבוחרים לקחת משכנתא ולגשת ליועץ משכנתאות מקצועי.

  • הבינו את סוגי המשכנתאות 

ישנם מספר סוגים שונים של משכנתאות, וחשוב להבין את ההבדלים ביניהם לפני הגשת בקשה. סוגי המשכנתאות הנפוצים ביותר הם משכנתאות בריבית קבועה ומשכנתא בריבית משתנה. לכל סוג משכנתא יש יתרונות וחסרונות משלו, ולכן חשוב לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר לצרכים ולמצב הכלכלי שלכם.

לרוב, משכנתא בריבית משתנה תינתן לטווח שנים קטן יותר ולעומת זאת, משכנתא בריבית קבועה תינתן רק בתנאי שהמשכנתא נלקחה למספר שנים רב יותר.

  • בדקו את דירוג האשראי שלכם

דירוג האשראי הינו אחד מהגורמים שנחשבים לחשובים ביותר עבור מלווים הלוקחים בחשבון אם לאשר את בקשת המשכנתא. דירוג אשראי טוב יכול לסייע לכם לקבל ריבית בתנאים נמוכים, מה שיכול בהחלט לחסוך לכם עבור כספים רבים לאורך חיי המשכנתא. לפני הגשת בקשה למשכנתא, כדאי לבדוק את ציון האשראי שלכם ולנקוט בצעדים לשיפורו במידת הצורך.

אנשים שאין להם דירוג אשראי חיובי ועם הציון הנדרש עלולים להיות מסורבי משכנתא. אבל אל דאגה, הלוואה למסורבי משכנתא ניתן לקבל רק באמצעות יועץ משכנתאות איכותי שיוכל למצוא עבורכם את כל התנאים הטובים.

  1. קבלו אישור עקרוני למשכנתא

קבלת אישור מראש למשכנתא יכול לתת לכם כיוון על הסכום הריאלי שלו תהיו זכאים עבור הנכס שלכם. כדי לקבל אישור מראש, תצטרכו לספק למלווה מידע על ההכנסות, הנכסים והחובות שלכם. לאחר אישור מראש, תקבלו מכתב שתוכלו להציג למוכרים כדי להוכיח שאתם קונים רציניים.

איך יועץ משכנתא יעזור לכם לקנות את הדירה

יועץ משכנתאות יכול להועיל מאוד כאשר אתם מחפשים לקנות דירה. היועץ יכול לספק לכם מידע רב ערך על תהליך המשכנתא, לעזור לכם להבין את סוגי המשכנתאות השונים ולהדריך אתכם בתהליך הבקשה והאישור.

נוסף על כך, מכיוון שיועצי המשכנתאות נמצאים בקשר שותף עם כלל הבנקאים, הם זכאים להטבות מיוחדות שלהם לא זכאים הלקוחות הרגילים. זאת גם בדיוק הסיבה שאת המשכנתא המשתלמת והטובה ביותר אתם תוכלו להשיג רק דרך יועצי משכנתאות מוסמכים.

משכנתאות MY HOUSE – עוזרים לכם לקבל את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר

אנחנו במשכנתאות MY HOUSE נעזור לכם לקבל את תנאי המשכנתא הטובים ביותר שאתם תוכלו להשיג. שנים רבות שאנחנו מסייעים לעשרות ואלפי לקוחות לקבל את המשכנתא הטובה ביותר שרק ניתן והנה הגיע הרגע שגם אתם תהיו זכאים לקבל את המשכנתא הטובה ביותר!

בין אם הבנק סירב להעניק לכם משכנתא, או שאתם מתקשים למצוא משכנתא בריבית המתאימה והטובה ביותר, לנו במשכנתאות MY HOUSE יש את הפתרון עבורכם!

השאירו לנו עוד היום את הפרטים שלכם ואנחנו נשמח לעזור לכם.

יש לכם שאלה?

מוזמנים לדבר איתנו בכל נושא

אני רוצה שיחזרו אליי