איך נוכל לדעת שקיבלנו תנאים טובים למשכנתא

איך נוכל לדעת שקיבלנו תנאים טובים למשכנתא

משכנתא בתנאים טובים נראית לנו כמו חלום. אנחנו מתמקחים עם הבנק, משיגים את המשכנתא שלנו בתנאים הרבה יותר טובים לאחר מיקוח ארוך. יש לנו תחושה טובה. אנחנו מרגישים שקיבלנו דיל טוב. אבל! ישנם כמה נושאים שעלינו לתת עליהם את הדעת לפני שנסגור את העסקה. בין אם אתם רק חושבים על משכנתא ועוד לא התחלתם לקבל הצעות מבנקים שונים, ובין אם אתם כבר שומעים את צליל המפתח בדלת- אנחנו כאן כדי לתת לכם מידע חשוב שיסייע לכם בקבלת ההחלטה הנכונה.

 

קחו את הזמן

למרות שהמשפט קחו את הזמן הפך לקלישאה, בעולם המשכנתא הוא חשוב מאוד. פעמים רבות אנשים סוגרים עסקה מתוך לחץ של זמן או כש"המפתחות כבר ביד". הם התייעצו עם בן דוד או חבר שאמר שהמסלול הזה והזה נכון, ומבחינתם הם סומכים על שיקול דעתם. בשל לחץ הזמן, אין להם אפשרות לשבת בנחת ולקרוא, לרכוש את כל הידע הדרוש להם על מנת לקבל מסלול משכנתא נכון. ובכן, זמן הוא המצרך החשוב ביותר בעולם, וקל וחומר בעולם המשכנתא, ולכן, בבחירת הלוואת משכנתא נכונה נעשית מתוך שיקול דעת. היא נעשית לאחר שהבנתם לעומק את תמהיל המשכנתא שלכם, את הריביות, לאחר שהבנתם מהו מחזור משכנתא ומהן האפשרויות העומדות בפניכם. ההבנות הללו יחסכו לכם לא מעט כסף בטווח הארוך ולכן אנחנו ממליצים לגשת בכובד ראש ולקחת את הזמן בתהליך.

 

שימו דגש על מסלולי המשכנתא

פעמים רבות אנחנו פוטרים את עניין המסלולים ב"נו, זה נראה לי מצוין" , או "נשמע לי מצוין כי כך אמר חבר או פקיד בבנק", ומעדיפים להתמקד במשא ומתן מול הבנק בניסיון להשיג את העסקה הטובה ביותר. התמקחות על העסקה הטובה ביותר היא חשובה אך גם תמהיל משכנתא הוא מרכיב שחשוב מאוד לשים עליו את הדעת בבואנו לסגור משכנתא. לכן, הבינו את תמהילי המשכנתא השונים, ציירו תרחישים שונים והבינו לעומק מה משמעותם של המסלולים השונים. בבחירה של מסלול נכון אתם עשויים לחסוך כספים רבים, זו אחת ההחלטות הקריטיות שתקחו.

 

אל תפעלו מתוך פחד

תהליך של לקיחת משכנתא הוא תהליך ארוך ומייגע ולפעמים בא לנו לסיים אותו וש"יהיה כבר מאחורינו". ליווי של יועץ משכנתאות פרטי בתהליך יכול להוריד מעט מהעומס ולאפשר לכם יותר בהירות. חברת משכנתאות מתמחה בתמהילי המשכנתא השונים ומכירה את הבנקים בארץ. היא יכולה להדריך אתכם כיצד להשתמש במחשבון משכנתא פשוט או מחשבון משכנתא לפי החזר חודשי. בכל מה שקשור לריבית משכנתא היא יכולה להדריך אתכם בצורה הטובה ביותר ולספק לכם את המידע הטוב ביותר שתוכלו לקבל. בכל הקשור לשאלה מי יכול לקחת משכנתא גם היא מתמחה. בקיצור, היא תקצר לכם את הדרך, תתן לכם את המידע הרלוונטי והמדויק עבורכם ותאפשר לכם לנקות את הרעש ולשמוע את הצליל הנכסף: צליל המפתחות.

יש לכם שאלה?

מוזמנים לדבר איתנו בכל נושא

אני רוצה שיחזרו אליי