רוצים לקנות דירה? לא הולכים לבנק בלי יועץ משכנתאות מקצועי

ייעוץ משכנתא מקצועי

קניית דירה בישראל או בכל מקום אחר, זה לא עניין של 'מה בכך' – מפני שיש לא מעט דברים לעשות בזמן קניית נכסים, החל מגיוס הון עצמי או כסף לקבלת משכנתא עד איתור הנכס אותו תרצו לקנות. בנוסף לכך יש לבצע ביצוע בדיקות נאותות לגבי הנכס,  חתימה על חוזה מול קבלן או מוכר, קבלת הלוואה או משכנתא והכנת כל הטפסים והאישורים הנחוצים לכך. 

לאחר מכן מגיע החלק היותר קשה שכולל פיקוח על בניית הבית או הדירה, תכנון נכון, בחירת מעצבים ואדריכלים ולבסוף מעבר לדירה שכל כולה שלכם. ייעוץ משכנתא מקצועי יכול לסלול לכם דרך הרבה יותר פשוטה להגעה אל נכס או דירה למגורים והשקעה. 

אבל כיום, רבים מהישראלים יודעים שלא הולכים לקנות דירה בלי יעוץ מקצועי שילווה אותם לאורך כל הדרך, בעיקר כאשר מדובר במשכנתא. יועץ משכנתאות יכול להיות חלק בלתי נפרד מהתהליך, מפני שללא משכנתא – רבים לא יצליחו לרכוש דירה ראשונה. 

אבל מה צריך לדעת על יועץ משכנתאות? ואיך הוא יעזור לכם? 

מדובר בייעוץ מקצועי שסולל את הדרך לקניית דירה ובחירת משכנתא. איש מקצוע כזה  מגיע מתוך חברות פיננסיות מנוסות שיש להן יועצים אשר עבדו בבנקים ובגופים מסחריים. מדובר באנשי מקצוע אשר להם ידע בתחום הנדל"ן והמשכנתאות. היועצים מכירים את מצב השוק ואת הריביות, יודעים להעריך את שווי הקרן הצמודה להלוואות וגם ינחו אתכם בבחירת מסלולי מימון דירה. 

יועצים אלה יכולים לעזור לרוכשים גם בבחירה דירת או בית פרטי וכל נכס אחר, והם יסייעו לרוכשים לבצע החלטות הרבה יותר טובות בנוגע לבחירת אלמנטים, כגון: בחירת הנכס, גיוס הון עצמי או בחירת הלוואה, בחירת מסלולי משכנתא אטרקטיביים, איתור הבנק או המוסד הפיננסי ממנו תבחרו הלוואה וכולי. 

מה היתרונות של בחירת אנשי מקצוע מסוג זה? 

יתרונות אלה הינם רבים וטובים, אבל העיקריים שבהם כוללים:

  • ביצוע החלטות נכונות יותר כלכלית. 
  • הכרות עם מסלולי משכנתא טובים (או פחות טובים עבורכם).
  • בטחון שרוכשי דירות אינם מפסידים כסף רב על משכנתא לא נכונה. 
  • סיוע בתהליך רכישה שיבטיח לכם יכולת החזרת תשלומים בכל חודש, וביצוע קנייה חכמה יותר. 

יועץ משכנתאות ילווה אתכם בזמן שאתם רוכשים כל נכס, החל מדירה ראשונה עד נדל"ן עסקי או נכסים להשקעה. 

כיצד בוחרים יועצים פיננסים? 

כדי לבחור נכון יועצים פיננסים או ייעוץ משכנתא – כדאי לשים לב לשאתם מתמקדים במומחים בלבד המגיעים מתוך מערכת בנקאית ויודעים לשרת את המטרות שלכם. בחרו את מי שמגיע מתוך מערכת בנקאית כמו גם מומחים בתחום המשכנתאות. כדאי לבחור יועצים כלכליים שיש להם גישה לבנקים והכרות עם המסלולים השונים של משכנתאות והלוואות. 

כדאי שילוו אתכם אנשי מקצוע אשר להם ידע מקיף בתחום נדל"ן ומשכנתאות, וכאלה שיוכלו ללוות אתכם בכל שלב ברכישה, החל משלב של גיוס ההון הדרוש עד הגשת מסמכים המעידים על מצב כלכלי יציב או ניהול משא ומתן עם הבנק, כמו גם בשלבים של הקצאת מימון או בחירת המסלולים הטובים ביותר בשלבי החתימה.

היועצים של חברת myhouse ילוו אתכם בכול ההחלטות ויספקו לכם מסלולי מימון אטרקטיביים. הם מכירים את הבנקים בישראל, מכירים את שוק הנדל"ן לאורכו ולרוחבו ויודעים לייעץ בתהליך המתיש, אבל האפקטיבי של רכישת דירה. 

אז אם אתם תכף מתחילים בצעדים לדירה חדשה, חשוב לזכור שצעדים חשובים, עושים עם המומחים של myhouse. 

יש לכם שאלה?

מוזמנים לדבר איתנו בכל נושא

אני רוצה שיחזרו אליי