איך לשפר את הסיכויים לאישור משכנתא

אישור משכנתא

רכישת דירה היא החלטה פיננסית משמעותית, וקבלת אישור למשכנתא הוא שלב חיוני בתהליך. עם זאת, קבלת אישור למשכנתא זה לא תמיד דבר קל, במיוחד אם יש לכם דירוג אשראי נמוך או יחס חוב להכנסה גבוה. במאמר זה נדון בכמה טיפים שיכולים לעזור לכם לשפר את הסיכויים שלכם לקבל אישור למשכנתא. ונתייעץ עם יועץ משכנתאות כיצד עושים זאת.

איך משפרים את סיכויי קבלת המשכנתא? כל הטיפים השווים

  • בדוק את ציון האשראי שלך

דירוג האשראי שלכם הוא אחד הגורמים הקריטיים ביותר שמלווים לוקחים בחשבון כאשר הם מחליטים אם לאשר את בקשת המשכנתא שלכם. דירוג אשראי גבוה מצביע על כך שאתם לווים אחראיים שצפויים להחזיר את ההלוואה בזמן. מצד שני, דירוג אשראי נמוך מצביע על כך שאתם עשויים להיות לווים מסוכנים שיש להם סיכוי גבוה יותר לפגר את ההלוואה.

לפני שאתם מגישים בקשה למשכנתא, בדקו תחילה את דירוג האשראי שלכם ואת דו"ח האשראי. אם יש לכם דירוג אשראי נמוך, יכול מאוד להיות שגם אם יאשרו לכם משכנתא, זה יהיה בריבית משכנתא גבוהה. ולכן, מומלץ להסתייע במחשבון משכנתא שיבדוק באיזה סכום אתם יכולים לעמוד.

  • הפחיתו את יחס החוב להכנסה שלכם

יחס החוב להכנסה שלכם הוא כמות החוב שיש לכם בהשוואה להכנסה בבית. המלווים משתמשים ביחס זה כדי לערוך חישוב משכנתא ואת האפשרות כמה אתם תוכלו להחזיר בחודש.

כדי לשפר את סיכוייכם לקבל אישור למשכנתא, נסו להפחית את יחס החוב להכנסה. אתם יכולים לעשות זאת על ידי תשלום החובות שלכם, הגדלת ההכנסה. או לגשת לייעוץ משכנתא מקצועי שיעזור לכם לחשב את כל ההוצאות וההכנסות וליצור סדר בכלכלת הבית.

  • קבלו אישור עקרוני למשכנתא

לפני שתתחילו לחפש בתים, קבל אישור עקרוני למשכנתא. אישור מראש פירושו שמלווה בדק את המידע הפיננסי שלכם וקבע כמה כסף הוא מוכן להלוות לכם. 

כדי לקבל אישור מראש למשכנתא, תצטרכו לספק למלווה מידע על ההכנסות, הנכסים והחובות שלכם. המלווה יבדוק גם את דירוג האשראי ואת דוח האשראי שלכם.

  • עבודה עם מתווך משכנתאות בעל מוניטין

עבודה עם מתווך משכנתאות בעל מוניטין יכולה גם לשפר את הסיכויים שלכם לקבל אישור למשכנתא. מתווך משכנתאות יכול לעזור לכם למצוא את המשכנתא הטובה ביותר לצרכים הדרושים. וגם, יכול לעזור לכם לנווט בתהליך בקשת המשכנתא.

משכנתאות MY HOUSE – משכנתא בריבית משתלמת

קבלת אישור למשכנתא יכול להיות תהליך מאתגר, אך ישנם צעדים שתוכלו לנקוט כדי לשפר את סיכויי ההצלחה שלכם. אנחנו במשכנתאות MY House  נעזור לכם להשיג את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר שתוכלו להשיג. וכל מה שנותר לכם כרגע זה להתייעץ עם היועצים המומחים שלנו ולקבוע שיחה מקצועית ועניינית.

השאירו את הפרטים שלכם עוד היום באתר שלנו ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.

יש לכם שאלה?

מוזמנים לדבר איתנו בכל נושא

אני רוצה שיחזרו אליי