איך לשפר את הסיכויים לאישור משכנתא?

אישור משכנתא

הבטחת אישור משכנתא יכול להיות מסע מאתגר עבור רבים. יועץ משכנתאות מקצועי יעזור לכם להבין בדיוק כיצד לוקחים משכנתא, איך נעשית קניית דירה בישראל ובמאמר זה נספק עצות תובנות כיצד לשפר את הבקשה שלך ולהגדיל את הסיכויים שלך לקבל אישור משכנתא. 

למה דירוג אשראי טוב זה חשוב?

כשמדובר באישור משכנתא, ציון האשראי שלך משחק תפקיד מרכזי. המלווים מסתמכים במידה רבה על מספר תלת ספרתי בכדי להעריך את כושר האשראי שלך ולקבוע את הסבירות שתחזיר את ההלוואה שלך. ציון אשראי טוב הוא כמו מפתח זהב שפותח דלתות לתנאי הלוואה נוחים וסיכויי אישור גבוהים יותר. אז מה אתה יכול לעשות בכדי לשפר את ציון האשראי שלך? 

ראשית, הקפידו לשלם את החשבונות בזמן. תשלומים מאוחרים עלולים לפגוע באופן משמעותי בניקוד האשראי, ולכן חשוב להקפיד על התשלומים בזמן המתאים. שנית, שמרו על יחס ניצול האשראי שלכם נמוך. משמעות הדבר היא שימוש רק באחוז קטן מהאשראי הזמין. שאפו לשמור על יתרות כרטיס האשראי שלכם מתחת ל-30% ממסגרת האשראי שלכם. לבסוף, הימנעו מלבקש אשראי חדש שלא לצורך. 

מדוע חשוב להראות הכנסות קבועות?

כשמדובר באישור משכנתא, הכנסה קבועה היא קריטית. המלווים רוצים להבטיח שיהיה לכם מקור הכנסה אמין לביצוע תשלומי משכנתא בזמן. הכנסה קבועה לא רק ממחישה את יכולתך להחזיר את ההלוואה אלא גם מספקת תחושת ביטחון למלווה. אז מה אתה יכול לעשות כדי לשפר את סיכויי האישור שלך על סמך ההכנסה שלך? 

ראשית, לשמור על עבודה יציבה. המלווים מעדיפים לווים שהועסקו באותה חברה לתקופה משמעותית, שכן הדבר מראה על יציבות תעסוקתית. אם אתם שוקלים להחליף קריירה, ייתכן שיהיה חכם לחכות עד לאחר הבטחת המשכנתא. שנית, היו מוכנים לספק תיעוד של ההכנסה. המלווים דורשים בדרך כלל תלושי שכר עדכניים, החזרי מס ודפי חשבון בנק כדי לאמת את ההכנסה שלכם. הקפד לשמור על מסמכים אלה מסודרים וזמינים כדי לזרז את תהליך האישור. 

לבסוף, אם אתה עצמאי או מרוויח הכנסה מעבודה עצמאית או ממקורות לא מסורתיים אחרים, היו מוכנים לספק תיעוד נוסף, כגון דוחות כספיים או חוזים עסקיים. הכנסה קבועה היא כמו זהב בעיני המלווים. על ידי הפגנת הכנסה עקבית ומהימנה, תוכלו לשפר משמעותית את סיכוייכם לאישור משכנתא.

עד כמה חשוב לחסוך?

חיסכון בכסף זוכה לרוב לזילזול בכל הנוגע לאישור משכנתא, אך הוא יכול למלא תפקיד משמעותי בשיפור הסיכויים שלכם. המלווים רוצים לראות שיש לך מספיק חסכונות כדי לכסות את עלויות המקדמה והסגירה, כמו גם חיץ להוצאות בלתי צפויות. חסכון בכמות ניכרת מעיד על אחריות פיננסית ומקטין את הסיכון של המלווה. אז איך אפשר לרתום את כוח החיסכון כדי להגדיל את הסיכויים לאישור משכנתא?

ראשית, התחילו לחסוך מוקדם. ככל שיש לכם יותר זמן לחסוך, כך תוכלו לצבור יותר כסף. הגדירו יעד חיסכון חודשי והיצמדו אליו. אפילו כמויות קטנות יכולות להצטבר עם הזמן. שנית, צמצמו בהוצאות מיותרות. בדיקת תקציב וזיהוי אזורים שבהם תוכלו לחסוך כסף – יכול לכלול צמצום אוכל בחוץ, ביטול מנויים שאינם בשימוש, או מציאת חלופות זולות יותר להוצאות יומיומיות.

משכנתא MY HOUSE  – המשכנתא האיכותית ביותר שתוכלו לקבל

אנחנו במשכנתאות MY HOUSE נספק עבורכם ייעוץ משכנתא ואת ההלוואה בתנאים הטובים ביותר שתוכלו לקבל. שנים רבות בתחום הביאו אותנו ליצירת קשרים חזקים מול הגורמים הפיננסיים בשוק והנה הגיע הזמן שגם אתם תהפכו לחלק מהמשפחה המורחבת שלנו ותבצעו חישוב מחשבון משכנתא מקצועי.

השאירו פרטים עוד היום ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

יש לכם שאלה?

מוזמנים לדבר איתנו בכל נושא

אני רוצה שיחזרו אליי